Zhubnout za přijatelnou cenu

Aby byl hubnoucí proces co nejjednodušší a nejúčinnější, doporučuji souběžně s redukčním programem Zhubnout, užívat kvalitní, cenově přijatelné doplňky na hubnutí, díky kterým můžete ušetřit i několik desítek tisíc korun.

Jak je to možné?

Součástí mého redukčního programu Zhubnout jsou unikátní doplňky stravy na hubnutí, které nepocházejí ze síťového marketingu (multilevelu), ale ze specializovaných obchodů a e-shopů na (pro) zdravotní a zvláštní výživu. Díky tomu jsou až 6x levnější při stejné nebo dokonce i vyšší kvalitě. Redukční program Zhubnout si tak může dovolit např. i student / studentka s omezeným rozpočtem.

Příběh paní Evy

01zhubnoutByla jsem fakt zoufalá. Před rokem se mě opět nepodařilo zhubnout a těch peněz, co to zase stálo! Proto jsem se až se strachem zeptala, na kolik mě redukční program Zhubnout přijde. Odpověď mě doslova šokovala – nevěřila jsem, že za tak nízkou cenu lze zhubnout. Pan Prokeš mi ale vysvětlil, že lidé kupují několikanásobně předražené produkty na hubnutí z neznalosti. Zároveň mi ukázal cenově přijatelné produkty od renomovaných českých i světových výrobců, které doporučují přední světoví sportovci nebo odborníci na výživu, produkty na hubnutí o kterých jsem doposud nevěděla. Vše dávalo smysl a já jsem najednou pochopila, jak jsem byla hloupá. Místo vzteku jsem ale byla šťastná, ty informace mě doslova nabily životodárnou energií i novou nadějí. Byla jsem teď odhodlána jít do toho naplno.To odhodlání mě zůstalo, s programem Zhubnout jsem zhubla 14 kilo a za ušetřené peníze jsem jela s přítelem na dovolenou.

Většina výživových poradců vám poskytne poradenství zdarma nebo za symbolickou cenu 200 Kč a doporučí vám pouze doplňky na hubnutí od jedné multilevelové společnosti. Tyto doplňky se nedají nikde jinde koupit a jsou velmi drahé, neboť z jejich prodeje „žije“ celá síť obchodníků.
Tříměsíční hubnutí vás tak přijde na 18.000 až 24.000 korun.

Profesionální odborné poradenství lze ale dělat pouze za předpokladu, že vás neovlivňuje multilevelový provizní systém. Proto jsem řekl NE multilevelu a stal se nezávislým výživovým poradcem. Jedině tak jsem mohl pro vás vytvořit redukční program Zhubnout, jehož součástí jsou účinné a nepředražené doplňky na hubnutí od různých českých a světových renomovaných výrobců.

Tříměsíční hubnutí vás vyjde na 4.000 až 5.500 korun.

PŘI SROVNATELNÉ KVALITĚ DOPLŇKŮ UŠETŘÍTE OPROTI DOPLŇKŮM Z MULTILEVELU 14. 000 AŽ 18.000 KORUN!

Díky přijatelné ceně:

  • můžete produkty na hubnutí užívat po libovolně dlouhou dobu. Tím získáte dostatek času na pozvolnou detoxikaci i nenásilnou změnu vašich stravovacích návyků
  • produkty na hubnutí můžete užívat i v rámci prevence nadváhy
  • znásobíte šanci na úspěšné a trvalé zhubnutí
  • ušetříte tisíce až desetitisíce korun

NEUTRÁCEJTE ZBYTEČNĚ, KDYŽ NEMUSÍTE

Většina lidí pochybuje o jednoduchých hubnoucích programech, protože věří, že jen extrémě složité a propracované hubnoucí programy jsou účinné. V jednoduchosti je ale síla, a při eliminaci příčin nadváhy, obezity i civilizačních chorob, včetně předčasného stáří to platí dvojnásob!

zenascokoladou

 

„Produkty na hubnutí, které mě finančně nezatěžují, si mohu dovolit užívat i v rámci prevence nadváhy. Díky tomu má váha nejde nahoru a to i přesto, že občas „zhřeším“, protože na přípravu jídla občas nemám čas.
Irena P., Brno

 

Certifikované doplňky stravy, které vám pomohou zhubnout, nebo udržet vaši váhu, doplňky které vás finančně nezatíží můžete vyzkoušet u vy. Objednejte se na poradenství a v rámci redukčního programu Zhubnout se dozvíte více.