Zhubnout za přijatelnou cenu

Aby byl hubnoucí proces co nejjednodušší a nejúčinnější, můžete souběžně s redukčním programem Zhubnout, užívat kvalitní a cenově přijatelné doplňky na hubnutí, díky kterým můžete ušetřit i několik tisíc korun.

Jak je to možné?

Doplňky stravy na hubnutí, které vám doporučím, budete – li chtít, nepocházejí ze síťového marketingu (multilevelu), ale ze specializovaných obchodů a e-shopů pro zdravotní a zvláštní výživu. Díky tomu jsou až 6x levnější při stejné nebo dokonce i vyšší kvalitě. Tyto doplňky usnadňující hubnutí si tak může dovolit každý, např. i student / studentka s omezeným rozpočtem.

Příběh paní Evy

01zhubnoutByla jsem fakt zoufalá. Před rokem se mě opět nepodařilo zhubnout a těch peněz, co to zase stálo! Proto jsem se až se strachem zeptala, na kolik mě redukční program  Zhubnout i s doplňky přijde. Odpověď mě doslova šokovala – nevěřila jsem, že za tak nízkou cenu lze zhubnout. Pan Prokeš mi ale vysvětlil, že lidé kupují několikanásobně předražené produkty na hubnutí z neznalosti. Na to mi ukázal cenově přijatelné produkty od renomovaných českých i světových výrobců, které doporučují přední světoví sportovci nebo odborníci na výživu, produkty na hubnutí, které působí i proti příčinám vzniku nadváhy, produkty o kterých jsem doposud neslyšela. Vše dávalo smysl, ty informace mě doslova nabíjely životodárnou energií i novou nadějí. Byla jsem odhodlána jít do toho naplno. To odhodlání mě zůstalo, zhubla jsem 14 kilo a za ušetřené peníze jsem jela s přítelem na dovolenou.

Většina výživových poradců vám poskytne poradenství zdarma nebo za symbolickou cenu 200 Kč a doporučí vám doplňky na hubnutí pouze od jednoho výrobce nebo (multilevelové) společnosti . Tyto doplňky se nedají nikde jinde koupit a jsou velmi drahé, neboť z jejich prodeje „žije“ celá síť obchodníků včetně tzv. výživového poradce.
Tříměsíční hubnutí vás tak přijde na 18.000 až 24.000 korun.

Profesionální odborné poradenství lze ale dělat pouze za předpokladu, že vás neovlivňuje žádný provizní systém, ani žádná společnost. Proto jsem řekl NE obchodním (multilevlovým) společnostem a stal jsem se samostatným nezávislým výživovým poradcem. Jedině tak jsem mohl pro vás vytvořit redukční program Zhubnout, ke kterému si sami (budete – li chtít) můžete objednatj nepředražené doplňky na hubnutí od různých českých a světových renomovaných výrobců.
graf

PŘI SROVNATELNÉ KVALITĚ DOPLŇKŮ UŠETŘÍTE ZA 3 MĚSÍCE OPROTI DOPLŇKŮM ZE SÍŤOVÉHO MARKETINGU (MULTILEVELU, MLM apod.)
15. 000 AŽ 21.000 KORUN!

Díky přijatelné ceně:

  • můžete produkty na hubnutí užívat po libovolně dlouhou dobu. Tím získáte dostatek času na pozvolnou detoxikaci i nenásilnou změnu vašich stravovacích návyků
  • produkty na hubnutí můžete užívat i v rámci prevence nadváhy
  • znásobíte šanci na úspěšné a trvalé zhubnutí
  • ušetříte tisíce korun

NEUTRÁCEJTE ZBYTEČNĚ, KDYŽ NEMUSÍTE

Většina lidí pochybuje o jednoduchých hubnoucích programech, protože věří, že jen extrémě složité a propracované hubnoucí programy jsou účinné. V jednoduchosti je ale síla, a při eliminaci příčin nadváhy, obezity i civilizačních chorob, včetně předčasného stáří to platí dvojnásob!

zenascokoladou

 

„Produkty na hubnutí, které mě finančně nezatěžují, si mohu dovolit užívat i v rámci prevence nadváhy. Díky tomu má váha nejde nahoru a to i přesto, že občas „zhřeším“, protože ta čokoláda… je prostě fantastická!
Irena P., Brno

 

Certifikované doplňky stravy, které vám pomohou zhubnout, nebo udržet vaši váhu, doplňky které vás finančně nezatíží můžete vyzkoušet i vy. Objednejte se na poradenství a v rámci redukčního programu Zhubnout se dozvíte více.