Homocystein, nadváha a civilizační choroby

Některým klientům se podařilo úspěšně zhubnout, až když souběžně s překyselením snížili vysokou hladinu homocysteinu.

Nadbytek homocysteinu může poškozovat lipolitické enzymy, které odvádějí tuk z tkání, zatímco lipotropní enzymy, které tuk do tkání ukládají, nepoškozuje.
Výsledkem pak je, že tuk do tkání jde, ale nejde ven!

MUDr. Karel Erben

PROTO PŘED ZAHÁJENÍM HUBNOUCÍHO PROGRAMU DOPORUČUJI VYŠETŘENÍ NA HOMOCYSTEIN, KTERÝ PAK SPOLEČNĚ S CELKOVÝM PŘEKYSELENÍM SNÍŽÍME NA NEŠKODNOU FYZIOLOGICKOU ÚROVEŇ.

zhubnout

MUDr. Karel Erben: začnete-li boj s nadváhou snížením homocysteinu, zvýší se výrazně efekt diety

Snížená hladina homocysteinu na normální fyziologickou úroveň t.j. do 6,4 umol / l a „opravené“ enzymy opět navodí stav, kdy se přebytečný tuk z tkání začne uvolňovat naplno. Zároveň poklesne kyselost, tkáně získají více kyslíku v důsledku čehož se zrychlí metabolizmus. Hubnutí pak bude mnohem snažší a také váš zdravotní stav se výrazně zlepší.

Nejen nadváha, ale i civilizační choroby včetně předčasného stáří jsou projevem narušeného metabolizmu, který se poškodil převážně v důsledku dlouhodobé konzumace průmyslově vyráběných potravin. Tyto nepřirozené potraviny způsobují:

  • nedostatek životně důležitých mikroživin
  • acidózu (překyselení organizmu)
  • vysokou hladinu homocysteinu

MUDr. Karel Erben na základě mnoha vědeckých studií ve své knize „Homocystein, civilizační choroby a biochemické zdraví“ uvádí, že jen vysoká hladina homocysteinu zkracuje život o 10 i více let a značně snižuje kvalitu vašeho života (homocystein svoji agresivní toxicitou působí širokospektrálně a tak se může spolupodílet např. na únavě, civilizačních chorobách, neplodnosti, nadváze, obezitě apod.).

Snížením homocysteinu:

  • prodloužíte věk o několik let
  • zvýšíte celkovou kvalitu vašeho života
  • oddálíte vznik mnoha civilizačních chorob, nebo dokonce zamezíte jejich vzniku
  • minimalizujete riziko srdečně-cévních příhod – více Z D E
  • podpoříte hubnutí a návrat k vaší vysněné postavě
  • získáte více energie
  • zlepší se váš vzhled i pleť

Snížíte-li homocystein na hodnotu absolutní bezpečnosti 6,4 umol / l začnou se dít doslova zázraky. Budete žít déle při větší fyzické a psychické aktivitě. Váš zdravotní stav se zlepší, můžete se dokonce i zcela uzdravit. Hubnutí půjde snadněji. Budete vitálnější a časem zjistíte, že i vaše pleť získá mladistvější vzhled.
Jen si představte ten nádherný pocit!
Abyste tento nádherný pocit mohli také zažívat, je potřeba zjistit, jak vysokou hladinu homocysteinu máte a pak souběžně s jeho snížováním upravit i acidobazickou rovnováhu.

Více také v knize: MUDr. Karel Erben – Jak pomoci tělu, aby se vyléčilo samo.

Většina lidí pochybuje o jednoduchých postupech, protože věří, že jen extrémě složité a propracované postupy jsou účinné. V jednoduchosti je ale síla, a při eliminaci příčin nadváhy, obezity i civilizačních chorob, včetně předčasného stáří to platí dvojnásob!

Navrhované postupy MUDr. Karla Erbena nezpůsobují žádné nežádoucí účinky a probíhají na základě přírodních zákonů. Jsou potvrzeny mnoha vědeckými a lékařskými studiemi (o kterých však běžní lékaři nic neví), jsou potvrzeny MUDr. Karlem Erbenem.

Jak probíhá měření homocysteinu a kolik to stojí?

Pozvu vás do poradny Uzdrav se, kde obdržíte žádanku do laboratoře na měření homocysteinu. Tam vám z krevního vzorku zjistí, jak vysokou hladinu homocysteinu máte.
Na základě naměřeného výsledku pak při odborném poradenství (délka poradenství 30 až 40 minut) obdržíte MUDr. Karelem Erbenem navržený rozpis vitamínů a doplňků snižujících homocystein i celkové překyselení. Cena za jedno laboratorní vyšetření + poradenství  je 1100 Kč (při více lidech 1000 Kč).

O tom, co všechno můžete získat, snížíte-li toxický homocystein, se můžete dočíst Z D E

Vitamíny a doplňky na snížení homocysteinu se dají zakoupit Z D E

Víte, jak vysokou hladinu homocysteinu máte? Nechte si ji změřit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized a jeho autorem je tomas. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>