Reference

Martina
02zhubnoutAhoj. Potřebovala jsem zhodit nějaké to kilo, ale marně. Na doporučení kamarádky jsem navštívila poradnu pana Prokeše, který mi doporučil vhodnou stravu a také spalovač tuků ze specializovaného e-shopu za 300 Kč. Za ty peníze jsem nečekala žádné zázraky, ale ty se staly. Zhubla jsem tak, jak jsem potřebovala a nemusela jsem na to vynaložit skoro žádné usilí – sportuji totiž ráda. Nyní mám postavičku jako lusk, cítím se skvěle a jsem opravdu spokojená.

paní Věra
05zhubnoutJe mi 44 let a o hubnutí jsem se začala zajímat, až když jsem v důsledku hormonální léčby přibrala 12 kg. Po čase jsem zjistila, že to sama nezvládnu, a tak jsem navštívila výživovou poradkyni, která mi vypracovala podrobný jídelníček s denní doporučenou dávkou kalorií.

Abych tuto denní dávku kalorií nepřekročila, musela jsem na její doporučení také jíst nízkotučná a odtučněná jídla. Ze všeho nejhorší ale bylo to neustálé počítání a odvažování. To mě časově i psychicky velmi zatěžovalo. Navíc jsem si po čase začala vyčítat, že mám slabou vůli, neboť čím dál častěji jsem podlehla hladu a přejedla se. Můj sen, zhubnout, se tak pomalu začal rozplývat.

Na doporučení kamarádky, která již úspěšně zhubla, jsem se objednala do poradny Uzdrav se. Zde mi výživový poradce pan Prokeš vysvětlil, že za nezdarem mého snažení zhubnout, není určitě moje slabá vůle, ale škroby, které v nízkotučných a odtučněných výrobcích nahrazují tuk. To co říkal, bylo logické. Poslal mě na odběr krve ke stanovení homocysteinu, a pak mě na základě výsledku měření doporučil vhodný postup k eliminaci příčin nadváhy. Seznámil mě také s programem na hubnutí i s doplňky podporujícími hubnutí. Líbilo se mi, že doplňky na hubnutí  byly v různých cenových relacích a já si mohla vybrat dle svých finančních možností. Závěrem mi byl doporučen i vhodný jídelníček, které potraviny bych měla upřednostnit a naopak kterým bych se měla raději vyhnout.

Začala jsem užívat homeopatické léky společně s doplňky na hubnutí a změnila svůj jídelníček, anichž bych přitom počítala nějaké kalorie. Postupně jsem se dostala na původní váhu, měla jsem více energie a cítila se lépe. Díky snížené váze se zlepšilo i mé sebevědomí, díky sníženému homocysteinu i sníženému překyselení se také zlepšil můj celkový zdravotní stav. Za to patří můj velký dík panu Prokešovi z brněnské poradny Uzdrav se, který mi s hubnutím pomáhal a také mi poskytoval psychickou podporu.

Jana
04zhubnoutDíky přirozené stravě, jednoduchému cvičení a kvalitním cenově dostupným produktům jsem za čtvrt roku zhubla 8 kg. Tak to také zůstalo a to i přesto, že po zhubnutí už necvičím tolik, jak bych měla. Tomáše a jeho hubnoucí program mohu vřele doporučit.

 

Eva
Doporučuji Tomáše všem, protože s jeho pomocí už nejsem tak závislá na sladkém a hlavně se mi podařilo přejít od průmyslově vyráběných sladkostí, k těm přírodním. Chuťově vůbec nestrádám, i celozrnná kaše oslazená rozmačkaným banánem je mňamka. S omezením dalších průmyslově vyráběných potravin šla má váha dolů a cítím se také mnohem lépe. Díky, Tomáši.

Zdeněk
Jsem rád, že jsem Tomáše potkal a mohl si vzít jeho cenné rady k srdci. Dřív jsem byl velmi pracovně vytížený, zanedbával jsem sebe i jídlo. Jedl jsem ve spěchu a pořád to samé: pečivo, hranolky, kuřata, hamburgery, sladkosti, k pití jsem si pak dával kávu, kolu nebo pivo. Po čase se objevila nadváha a zdravotní potíže, ze všeho nejhorší byla ale neustálá únava.
S Tomášovou pomocí jsem získal nový pohled na život, uvědomil jsem si, že vlastně jen přežívám. Proto jsem se začal věnovat víc sobě, novým přátelům i koníčkům a samozřejmě i svému jídlu. Zde mě velmi pomohly doplňky na hubnutí, které v rámci prevence v minimálním množství užívám i nyní, aniž bych vůbec pociťoval nějakou finanční zátěž.
Dnes jsem díky Tomášovi, který má práci výživového poradce rád, o 14 kilogramů lehčí, zdraví a vitální.

Hana
Pan Tomáš mě přesvědčil, že zhubnout lze i jednoduchou cestou – bez zbytečného počítání kalorií, bez drastických diet, bez hladovění, ale také bez nesmyslného BMI, různých vědeckých analýz kolik čeho máte apod. A hlavně, bez síťového marketingu. Jsem velmi spokojená, hubnutí s panem Tomášem bylo jednoduché a s jeho produkty na hubnutí i velmi levné.